sport
sportywalki.sport.walbrzych.pl

Sporty walki w Wałbrzychu i okolicach, wałbrzyskie sporty walki.

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
POLECAMY
Mistrzostwa Dolnego Śląska w Kick Boxingu
2015-03-26 09:34

W niedzielę 29 marca w hali sportowej przy ulicy Galla Anonima 1 w Świdnicy odbędą się otwarte mistrzostwa Dolnego Śląska w Kick Boxingu. Organizatorem imprezy jest Fighter Club Kaczmarek&Grodowski.

Od godziny 8.00 rozpocznie się rejestracja i ważenie zawodników. - Trenerzy proszeni są o rzetelne wpisywanie danych dotyczących wagi i wzrostu poszczególnych zawodników. Organizator zastrzega sobie prawo do wyrywkowej kontroli. Niezgodne z rzeczywistością dane oznaczać będą dyskwalifikację – informuje Arkadiusz Kaczmarek. Zawody rozpoczną się punktualnie o godzinie 10.00. W pierwszej kolejności wystąpią dzieci. Po nich na matach walczyć będzie młodzież i dorośli.


Kibice, którzy przyjdą do hali sportowej zobaczą m.in. walki ciągłej w formule light-contact, walki touche contakt (na gąbkowe kije), kopanie w poduch na czas czy walki bokserskie. W konkurencjach walk soft-stick czyli technik wyskokowych kategorie będą rozgrywane co 5 cm np. do 150 cm, do 155 cm. - W związku z tym proszę o podanie prawidłowego wzrostu zgłaszanych zawodników. Wzrost zawodników będzie sprawdzany przed rozegraniem danej konkurencji – przypomina Arkadiusz Kaczmarek. Zgłoszenia przyjmowane będą do 23 marca. Zapraszamy.

Żródło: 30minut.pl


Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: