sport
sportywalki.sport.walbrzych.pl

Sporty walki w Wałbrzychu i okolicach, wałbrzyskie sporty walki.

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
POLECAMY
Polska Liga Kickboxingu w Świebodzicach
2009-04-29 22:08

Miłośnikom tego widowiskowego sportu polecamy wyjątkową imprezę, która już 2 maja odbędzie się w hali Ośrodka Sporu i Rekreacji w Świebodzicach. To rozgrywki w ramach Polskiej Ligi Kickboxingu. Na ringu w Świebodzicach zaprezentują się najlepsi polscy zawodnicy, a wśród nich Mistrz Świata zawodowców Muay Thai, świebodziczanin Mariusz Cieśliński.
Początek imprezy - 2 maja (sobota), godz. 15, hala OsiR przy ul. Mieszka Starego 6. Wstęp wolny.


A jeśli ktoś chciałby spróbować własnych sił na ringu, może rozpocząć treningi, prowadzone przez Mariusza Cieślińskiego. Zawodowy Mistrz Świata w boksie tajskim prowadzi profesjonalne treningi dla dzieci i dla dorosłych właśnie w hali świebodzickiego OsiR.
- To efekt dobrej współpracy, jaka już od ponad roku układa się z naszym świetnym sportowcem - mówi Janusz Zieliński, dyrektor OsiR w Świebodzicach. - Coraz więcej osób chce trenować ten sport pod okiem najlepszego z najlepszych.

Treningi odbywają się kilka razy w tygodniu, pełne informacje na ten temat można uzyskać pod numerem telefonu: 0 602 456 802.

 

Agnieszka Bielawska-Pękala
Rzecznik prasowy
UM w Świebodzicach


Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: