sport
sportywalki.sport.walbrzych.pl

Sporty walki w Wałbrzychu i okolicach, wałbrzyskie sporty walki.

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
POLECAMY
Mistrzostwa Polski w Kickboxingu-Lowkick w Świebodzicach
2008-09-26 10:48

Miniony weekend był nie lada gratką dla fanów sportów walki. Od 19 do 21 września w Hali OSiR Świebodzice obywały się Mistrzostwa Polski w Kickboxingu Seniorów. Mistrzostwa rozgrywane były w formule Low Kick (niskie kopnięcia). Na zawody przyjechało 47 zawodników i 12 zawodniczek.
Wśród nich byli najlepsi zawodnicy na świecie, wielokrotni mistrzowie europy i świata zarówno w sporcie amatorskim jak i zawodowym. W czasie Mistrzostw mogliśmy oglądać 31 walk eliminacyjnych, 12 walk finałowych oraz super fight w formule K1, którą stoczyli Mariusz Cieśliński pochodzący ze Świebodzic i Przemysław Hałub.

Niedzielne finały obejrzał komplet widzów. Ci, którzy nie mogli obejrzeć walk osobiście mieli okazję zobaczyć je w TVP 3, która transmitowała pojedynki o mistrzostwo na żywo.


Mistrzostwa przebiegły w sportowej atmosferze. Obyło się bez większych kontuzji. Kibice mogli obejrzeć wiele dobrych walk i wielkich sportowców. Zawodnicy i sędziowie chwali organizację i przygotowanie obiektu. Duża w tym zasługa Mariusza Cieślińskiego, który włożył dużo pracy w organizację Mistrzostw i wspierał nas od początku do końca. To dzięki Mariuszowi, jego sportowym osiągnięciom, znakomitej formie utrzymującej się od kilku lat i zaangażowaniu Mistrzostwa Polski w Kickboxingu zawitały w Świebodzicach.

 

Źródło oraz więcej informacji i wyniki: osir.swiebodzice.pl


Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: