sport
sportywalki.sport.walbrzych.pl

Sporty walki w Wałbrzychu i okolicach, wałbrzyskie sporty walki.

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
POLECAMY
Puchar Polski OYAMA PFK w konkurencji Semi-knockdown
2008-12-05 12:15

29-11-2008r. w Jeleniej Górze odbył się coroczny Puchar Polski Juniorów i Seniorów OYAMA PFK w konkurencji Semi-knockdown.
Startowało 180 zawodniczek i zawodników z 31 Klubów Oyama Karate i 1 Klubu POLISH KYOKUSHINKAI TEZUKA GROUP. Niestety nasi zawodnicy startujący po raz pierwszy przegrali swoje walki. Organizatorem imprezy był Jeleniogórski Klub OYAMA z Sensei Rafałem Majda 4 dan na czele. Sędzią Głównym Pucharu był Sensei Paweł Pajdak 4 dan (Sosnowiec).

Sędziami maty byli mistrzowie: Eugeniusz Stanisławek 5 dan (Wałbrzych), Witold Choiński 4 dan (Białystok), Rafał Majda 4 dan (Jelenia Góra), Bogusław Plewka 3 dan (Lubliniec), Robert Bretner 3 dan (Kraków) i Andrzej Tomiałowicz 3 dan (Lubsko). Za obsługę informatyczą zawodów odpowiadały koleżanki: Bożena Majowska i Anna Kołodziej-Plewka (Lubliniec). Nagrody wręczał prezes OYAMA PFK- Shihan Jan Dyduch 7 dan.


Źródło: kyokushin-tezuka.pl


Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: